Baymak

Baymak

Baymak klima servisi olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren özel firmalardan biriyiz. Kapo Klima Servisi olarak sizlere sadece bu konuda da hizmet vermiyoruz. Teknik servis özelliğimizden ötürü klima ve kombi bakım ve onarımından tutun, elektronik kart değişimine, gaz dolumundan tutun havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımına kadar her alanda hizmet sunuyoruz.

Baymak klima servisi olarak bizlerin en büyük amacı kaliteyi uygun fiyata sunmak ve müşterinin hem yüzünü hem de bütçesini güldürmektir. Bu sebeple bizler 25 yıllık deneyimimizi en doğru şekilde kullanıyoruz.

Baymak Klima Montaj ve Bakım

Baymak klima montaj ve bakımında misyonumuz ve vizyonumuz ölçüsünden her zaman olduğumuz gibi dimdik ve doğru adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Bu sebeple sizlere kalitemizi daha fazla anlatmak yerine Baymak klima servisi olarak klimanızın bakımını yapmamanız durumunda nelerle karşılaşacağınızı açıklamak istiyoruz:

  • Klimanızın performansı düşer ve bu da hem enerji tasarrufuna engel olur hem de arızalanmaya sebebiyet verir.
  • Klimanızdan kötü kokular gelmeye başlar ve bu da hastalanmanıza neden olur.
  • Elektrik tesisatında tahribata neden olur.
  • Klimanızın gazının bitip bitmediğini öğrenemez buna göre gaz dolumunu yaptırtamazsınız.
  • Drenaz hatlarında tıkanmaya sebebiyet verir.

Baymak Klima Arıza

Baymak klimanızın arızalanması durumunda teknik servis olarak bizimle 0535 431 89 19 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz. Kapo Klima Servisi olarak sizlere aramanızdan kısa süre sonra alanında başarılı elemanlarımız ile hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz.