Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kapo Klima Servisi, sektörde tam 25 yıldır klima servisi, klima bakımı, klima montajı, klima arıza ve tespit, klima onarımı, klima ürün satışı, elektronik kart değişimi, klima yedek parça değişimi, kombi servisi, kombi bakımı, kombi onarımı alanında faaliyetlerini tamamen müşteri ilişkileri üzerine kurmuştur.

Ürün odaklı değil ‘Müşteri Odaklı’ çalışma prensibi ile referanslarını kendisi için başarı olarak elde etmiştir.

Cihaza zarar vermeyen sıvı ile kombi temizliği, arızalı kombi kartları ve klima anakart tamiri üzerine de sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bu sistemlerin hazırlanması, onarımı, bakımı, kurulması ve yerine montajı; modern sistemler için, gerekli donanıma sahip ve yeni teknikleri kullanabilen profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Kapo Klima servisi, değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz ederek projelendirir. Amacımız; değişimi yöneterek müşteri istek ve beklentilerini sürekli karşılamak, yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken hizmet verdiğimiz her alanda daima güçlenerek büyümektir.

Vizyonumuz
Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

Misyonumuz
Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hizlı çözümcü projeler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak.

Değerlerimiz
Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerine verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.

Kalitemiz
Şunu iyi biliyoruz;
İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru belirleyip,
En uygun çözümü alternatifleriyle sunarak,
Kusursuz uygulamasını gerçekleştirmenin ardından;

Ürünün kalitesini “sadece” mükemmel Müşteri Hizmetleri ile arttırabiliriz.