Hitachi

Hitachi

Hitachi klima servisi olarak görev yapmaya başladığımız ilk günden itibaren İstanbul’un iki yakasında tüm ilçelere klima bakımı, montaj ve onarım hizmeti vermekteyiz. Kapo klima servisi olarak bizim amacımız sizlere sadece tek bir konuda değil klima ve kombi olmak üzere her iki alanda sorunsuz hizmet anlayışı ile çözüm üretmektir.. Teknik servis hizmetlerimiz;

  • Tüm klimaların montaj, bakım ve onarımında,
  • Tüm kombilerin bakım ve onarımında,
  • Tüm klimaların ve kombilerin elektronik kartlarının değişiminde ve
  • Tüm havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımında hizmet vermekteyiz.

25 yıllık tecrübe, birikim ve deneyimimiz ile Hitachi klima servisi olarak montaj anından itibaren her zaman yanınızda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Hitachi Klima Montaj ve Bakım

Hitachi klima montaj ve bakım konusunda uzman kadromuz ile sizlerin güvenini asla boşa çıkarmadan görevimizi yerine getiriyor Kapo Klima Servisi olarak %100 memnun müşteri portföyü çizmeyi kendimize prensip ediniyoruz.

Hitachi Klima Gaz Dolumu

Hitachi klima gaz dolumu konusunda da hitachi klima servisi olarak yanınızda bulunmaktayız. Klimaların gazları çok nadir boşalmakla birlikte boşalıp boşalmadığını klimanızın periyodik bakımlarını yaptırarak öğrenmiş olabiliyorsunuz.

Hitachi Klima Arıza

Hitachi klima arıza durumunda klimanızın herhangi bir parçasında değişim gerekmesi durumunda bizler sizlere %100 orijinal ürün sunarak değiştirdiğiniz ürünün garantili olmasına olanak sağlıyoruz. Bu sayede sizlerde aynı parçada bir sorun meydana gelmesi durumunda ücretsiz bir şekilde parçanın yeniden değiştirilmesi için garanti temsilcisine başvuruda bulunabiliyorsunuz. Hitachi klima servisi olarak hem cihazınızı hemde bütçenizi düşünüyor size yol arkadaşlığı yapıyoruz.