Kombi Arıza

Kombi Arıza

Kombi arızaları kombilerin yaşları ilerledikten sonra daha çok karşımıza çıkar. Bu gibi durumlarda bir kısım insanlar kombilerini değiştirip yeni bir kombi takarken bir kısım insanlarda kombilerinin arızalarının giderilmesini ve aynı kombiyi tekrar kullanmaya devam etmeyi isterler. İşte biz Kapo Klima Servisi olarak kombileri arızalandığında değiştirmek yerine arızasını giderip kullanmaya devam etmek isteyen herkesin yanındayız.

Kombi arızalarında arıza tespiti oldukça önemlidir. Bizler Kapo Klima Servisi olarak ilk önce kombi arıza tespiti yaparız. Arıza tespit cihazı kullanarak ortalığı dağıtmak yerine cihaz yardımı ile kısa sürede arızanın nedenini buluruz. Servis olarak kombi arıza kodlarına göre arıza giderim işlemine başlarız. Üstelik servis ücretimiz de bütçenize her zaman uygun olur.

Kapo Klima Servisi olarak kombi arızalarının neler olduğuna geçmeden önce İstanbul’un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz.

Kombi Arızaları Nelerdir?

  • Kombinin kırmızı ışığı yanıyor,
  • Kombi suyu ısıtmıyor,
  • Kombi patlamalı yanıyor,
  • Kombi su akıtıyor,
  • Kombi ses yapıyor,
  • Kombi çalışıyor fakat petekler ısınmıyor…

Kombi Arızası Nasıl Anlaşılır?

Kombi arızasını anlayabilmek aslında çok kolaydır. Eğer ki kombinizde her zamankinden farklı bir durum söz konusu ise ya da yukarıda saymış olduğumuz kombi arızalarından herhangi bir ile karşılıyorsanız kombiniz arızalanmış demektir. Kombinizin arızasının giderilmesi için hemen Kapo Klima Servisi’ne ulaşabilirsiniz.

Kombi Arızası Nasıl Giderilir?

Kombi arızasının giderilmesi için kombinizin yetkili servisine ya da kombinizin bakım ve onarımını yapan teknik servislerden birine ulaşmalısınız. Kapo Klima Servisi tüm kombi markalarına teknik servislik yapmaktadır.

Kombi arızası durumunda bizleri çağırdığınızda bizler kombinizin arıza kodlarına göre kısa sürede kombinizin arızasını gideriyoruz. 25 yıllık deneyim ile kurmuş olduğumuz firmamızda hizmet kalitesi standartların oldukça üstündedir. Bizler her zaman parça değişiminde orijinal ürün kullanarak cihazınızı ilk günkü kalitesine geri döndürürüz. Fiyat standartlarımız diğer teknik ve genel servislere oranla çok daha makuldür bu sebeple bizler bütçeniz için de oldukça iyi bir seçim olacağız. Üstelik sizlere sadece kombi bakımında değil klima bakımında da hizmet vermekteyiz.