LG

LG klima servisi alanında 25 yıllık deneyimle kurulmuş olan Kapo Klima Servisi olarak sizlere hem uygun fiyat hem de kaliteli klima bakımı, onarım, montaj, gaz dolumu ihtiyaçlarınızda servis olanağı sunuyoruz. Firmamız klimalarınızın %100 verimle çalışması için sizlere montajdan bakım ve onarıma, arızadan parça değişimine, gaz dolumundan periyodik bakımına kadar her alanda hizmet vermektedir.

LG Klima Montaj ve Bakım

LG klima montaj ve bakımında lg teknik servisi olarak Mecidiyeköy’den Kartal’a kadar İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna hizmet sunmaktayız. İstanbul’un her ilçesine teknik servis hizmeti sunarak klimanızın montaj ve bakımını güvenilir ellerle yaptırtmak sizlere bir telefon kadar yakın. (0535 431 89 19)

LG Klima Arıza

LG klima arızaları ile de Kapo Klima Servisi olarak tam destek sağlıyoruz. Arıza durumunda klimanızın herhangi bir parçasının değişmesi gerekiyorsa %100 orijinal parça kullanarak gerekli değişimi yapıyoruz.

LG Klima servisi olarak klimanızın elektronik kartında bir arızalanma söz konusu ise elektronik kartını da yine orijinal parça kullanarak değiştiriyoruz.

LG Klima Periyodik Bakım ve Gaz Dolumu

LG klimanızın periyodik bakımında ve gaz dolumunda da Kapo Klima Servisi olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Bizlerin Lg klima servisi olarak tek gayesi sizlere ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli hizmet sunmaktır.

Bizler lg klima servisi olmakla birlikte birçok markanın klima ve kombilerinin bakım ve onarımını, herhangi bir arıza söz konusu ise arızasının giderilmesini de yürütmekteyiz. Ayrıca kombi ve klimaların ana kartlarında herhangi bir sorun olması durumunda değişimini ve özellikle büyük şirketlerin kullandığı havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımını da yapmaktayız.