Rubenis

Rubenis

Rubenis Klima servisi olarak sizlere montajdan tutun yılda en az iki kez yaptırmanız gereken periyodik bakıma kadar her an her saniye sizlere hizmet sunmak Kapo Klima Servisi olarak bizlerin yegane görevidir.

Bizler Kapo Klima Servisi olarak sizlere sadece Rubenis marka klimalarda teknik servis hizmeti sunmayız. Sizlere her marka klima ve kombinizde montajdan bakıma, gaz dolumundan arızaya, elektronik kart değişiminden havalandırma sistemi bakım ve onarımına kadar her alanda hizmet sunarız.

İstanbul’un her ilçesine Rubenis klima servisinin görevlerini sizlere daha kısa sürede en uygun fiyata teknik servis garantisi ile sunacağımızdan hiçbir zaman kuşkunuz olmasın.

Rubenis Klima Montaj ve Bakım

Rubenis klima montaj ve bakımda iletişim için telefon numaramız şu şekildedir: 0535 431 89 19. Kapo Klima Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Bu sebeple klimanızın her türlü bakımı ve onarımı gerekiyorsa da gaz dolumu için bizi bu telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Rubenis Klima Arıza

Rubenis Klima arıza durumlarının yaşanması durumunda bizlere nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz. Bu sebeple sizlere klimanızın arızalanmaması için birtakım önerilerde bulunacağız:

  • Klimanızı en az yılda iki kere periyodik bakımdan geçirmelisiniz.
  • Klimanızın bakımı sırasında soğutma gazını kontrol ettirmelisiniz.
  • Kış aylarında klimanızı kullanmasanız bile ayda en az bir kere on dakika da olsa klimanızı çalıştırmalısınız.
  • Klimanızın herhangi bir sorunu olduğunda Rubenis klima servisi olan bizler ile iletişime geçin.