Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Kombi bakımı tıpkı klima bakımı gibi oldukça önemlidir. Birçok aile klimayı yalnızca yaz aylarında kullanırken kombiyi hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanırlar. Bu sebeple kombilerin aşınması ve bakımının yapılması çok daha önemlidir. Bizler Kapo Klima Servisi olarak kombi kullanılan her yerin senede en az bir en fazla da üç kere bakımını yaptırmasını öneriyoruz.

Kombi Bakım Fiyatları

Bizler Kapo Klima Servisi olarak kombi bakımında en ucuz fiyatla sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. 25 yıllık tecrübe ile kurmuş olduğumuz firmamızla İstanbul’un her iki bölgesine de hizmet sağlayarak sizlerin daha uygun fiyata kombinizin bakımının yapılması için olanak sağlıyoruz.

Kombi Temizliği Fiyatları

Kombi temizliği fiyatları da yine kombi bakım fiyatları gibi firmaya göre değişiklik arz etmektedir. Bu arada kombi temizliğini bakımı ile aynı anda yaptırtarak size daha uygun bir fiyata mal olmasını sağlayabilirsiniz.

Kombi bakımında, demirdöküm kombi bakımında yahut da diğer markaların kombi bakımında her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizler Kapo Klima Servisi olarak sizlere her marka kombinin bakım ve onarımından tutun temizliğine kadar her alanda hizmet sunmaktayız.

Kombi Filtresi Temizliği

Kombi filtresi temizliği kombinin bakımı ile aynı anda yapılır. Kombinin her bakımında filtre temizliğine özen gösterilir. Eğer filtre ile ilgili herhangi bir sorun olursa %100 orijinal ürün ile filtre değiştirilip yerine yenisi takılır ve kombiden aynı performans alınmaya devam edilir.

Kombi Bakımı Düzenli Yapılmazsa Ne Olur?

  • Enerji tasarrufu yapamaz aksine daha fazla tüketmeye başlarsınız.
  • Sık sık kombiniz ile ilgili sorun yaşarsınız.
  • Kombinizin var olan ömrü ister istemez kısalmış olur.
  • Kombiniz istediğiniz randımanda çalışmaz.

Bizler Kapo Klima Servisi olarak sizlere kombinizin montajından bakımına, arızasından elektronik kartının değişimine kadar her zaman hizmet sunuyoruz. Üstelik her geçen gün gelişen bir teknik servis firması olduğumuz için her marka kombinin bakımını yapıyoruz. Ayrıca her marka klimanın da bakım ve onarımını yapmaktayız.