Vestel

Vestel

Vestel klima servisi olarak Kapo Klima Servisi sizlere bir telefon kadar uzak. 0535 431 89 19 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşarak şu konularda bizlerden hizmet alabilirsiniz;

  • Klima montaj, bakım, gaz dolumu ve arıza giderimi ile elektronik kart değişimi(tüm marka klimalarda),
  • Her marka kombinin bakım, onarım, arıza giderimi ve elektronik kart değişimi,
  • Havalandırma sistemlerinin periyodik bakımı ve arıza giderimi…

Vestel klima servisi olarak her türlü şikâyetinize çözüm üretmek teknik servis olarak bizlerin ilk görevidir. 25 yıllık bilgi ve birikimimiz dâhilinde pek çok sorun ve şikâyet ile karşılaşmış bunların çözümünü bulup giderilmesini sağlamış bulunmaktayız.

Vestel Klima Montaj ve Bakım

Vestel klima montaj ve bakımından gaz dolumuna kadar her türlü klima şikâyetiniz için Kapo klima servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Klimanızın rutin bakımını yaptırmanız dâhilinde hem elektrikten tasarruf etmiş olursunuz hem de klima arızalarından kurtularak bütçenize katkıda bulunup paranızı başka şeylere harcama şansı elde etmiş olursunuz.

Vestel Klima Arıza

Vestel klima arıza durumunda bizlere telefon ile ulaşıp arıza talep formu doldurabilir kısa sürede klimanızın arızasının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Zira sıcak havalarda klimaya alışmış bir evin klimasız kaldığı her dakikanın ne kadar zor geçeceğini bizlerde çok iyi bilmekteyiz. Bu sebeple Vestel klima servisi olarak sizlere kısa sürede arızayı giderip eski klimalı serin yaz ayları konforuna döndürmeyi severek gerçekleştiririz.