Airfel

Airfel

Airfel klima servisi olarak görev yapan Kapo Klima Servisi sizlere sadece tek bir marka için değil tüm markalar için hizmet sunar. Tüm klima ve kombilerin bakım ve onarımında sizlere tüm ihtiyaçlarınız için her an hizmet sunar. 25 yılı aşkın sürek deneyimimiz ile sizlere elektronik kart değişiminden havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımına kadar tüm hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca bizler sizlere İstanbul’un her ilçesinde hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Airfel klima servisi olarak da klimanızın montajı da dâhil olmak üzere her anında teknik servis desteği sunmaktayız.

Airfel Klima Bakım

Ufak çaplı ücretlerden kaçarak klimanızın bakımını yaptırmazsanız sağlığınızı bilerek tehlikeye atmış olursunuz. İnsan sağlığını tehlikeye atarak da hem maddi hem de manevi olarak hasarla karşı karşıya kalırsınız. Ayrıca bilinçsizce herhangi bir yetki belgesi olmayan firmalarla ucuz fiyata çalışmak da sizin için uzun soluklu düşündüğünüzde dezavantaja dönüşür. Bu sebeple sizlere teknik servis olarak uygun fiyata kaliteyi sunan Kapo Klima Servisi ile en kısa sürede tanışmalısınız

Airfel Klima Arıza

Klima arızalarında birçok kişi kendisine çok pahalıya mal olacağı için servis çağırmaktansa tanıdık ve bu işlerden anlayan birini çağırmayı tercih ediyor. Oysaki bilinçsiz bir kişinin arızayı gidermesi ya kısa süreli olur ya da daha büyük arızalara neden olur. Bu sebeple sizlere önerimiz böyle bir durumla karşılaştığınızda bilirkişiden yardım istemenizdir.

Airfel Klima Gaz Dolumu

Airfel klima gaz dolumu konusunda da airfel klima servisi olarak bizler sizlerin yanınızdayız. Klimaların gaz dolumu çok sık yapılmamakla birlikte yapılmaması durumunda klimanızı tamamen kaybetmenize sebebiyet verecektir.