Klima Gaz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Klima gaz dolumu herkes tarafından çok da dikkate alınmayan bir konudur. Oysa ki klimaların gazları genellikle bitmez diye lanse edilen sözden ötürü göz ardı edildiğinde klimanın kısa sürede arızalanmasına sebep olacaktır.

Klima Gaz Dolumu Nedir?

Klima gaz dolumu nedir sorusunu internette arattığınızda çok fazla cevapla karşılaşırsınız. Acaba bunlardan hangisi tam olarak doğru cevaptır diye de düşünebilirsiniz. Klima gaz dolumu klimanın çalışmasını sağlayan renksiz bir maddedir. Bu gazın kullanımı oldukça uzun sürer fakat bitmemesi mümkün değildir. Bazı sebeplerden ötürü klimanızın gazı bitebilir. Bu gibi durumlara karşı klimanızı periyodik bakımını yaptırtırken gaz dolum oranını da kontrol ettirmelisiniz.

Klima Gaz Dolumu Fiyatları Nelerdir?

Klima gaz dolumu fiyatları firmaya ve teknik servise göre değişiklik gösterebilir. Bizler Kapo Klima Servisi olarak klima gaz dolumunda uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. Klimanızın gaz dolumunu İstanbul’un her iki yakasında da oldukça ucuz ve makul bir fiyata yapmaktayız. Bu sebeple klima gaz dolumu konusunda Kapo Klima Servisi olarak bizi 0535 431 89 19 telefon numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Klima Gaz Dolumu İstanbul

Klima gaz dolumunda büyük şehirlerde genellikle oldukça farklı fiyatlar söylenebiliyor. Bu durumdan en çok etkilenen şehir de şüphesiz ki İstanbul. İstanbul’da 2017 yılında en uygun fiyat ile hizmet veren klima teknik servislerinden biri bizdiriz. Aynı zamanda bizler 2018 yılında da klima gaz dolumunda en uygun fiyata sizlere hizmet vermek adına buradayız.

Kapo Klima Servisi 25 yıllık deneyim ile kurulmuş klima teknik servisidir. Klima servisi dışında kombi bakım ve onarım, elektronik kart değişimi ve havalandırma sistemlerinin bakım ve onarım işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Bizler klimanızın ve kombinizin bakım ve onarımında her zaman orijinal parça kullanarak sizleri güvence altında tutarız. Ayrıca sizlere klimanızın periyodik bakımında da yardımcı oluruz. Klimanızın gaz dolumundan bakımına, arızasından parça değişimine kadar aklınıza gelebilecek her sorununda bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Bizler sizlerin sorununu çözmek için her zaman hizmet vermekteyiz. Bizlerin ilk amacı müşteri memnuniyetidir.