Arçelik

Arçelik

Arçelik klima servisi ararken gerek Ümraniye’de gerek Kadiköy’de, gerek Pendik’te gerekse de İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli’de olun biz sizlere bir telefon uzağınızdayız. Arçelik klima teknik servislerinden biri olan Kapo Klima Servisi olarak klimanızın montajından tutun bakımına, gaz dolumundan arızasının giderilmesine kadar her türlü sorunu ile ilgileniyoruz.

Arçelik Klima Montaj ve Bakımı

Arçelik klima servisi görevinin yanında aklınıza gelebilecek tüm markaların klima montajını ve bakımı oldukça makul bir ücret ile yapıyoruz. Klimanızın montajını yaparken eviniz için en verimli olan yeri belirliyor tasarruflu bir şekilde sıcak havalarda serinlemenize olanak sağlıyoruz. Klimalarınızın bakımını da yine belli periyotlarda yaparak hem klimanızın ömrünü uzatıyoruz hem de verimli bir şekilde hizmet sunmasını sağlıyoruz.

Arçelik Klima Arıza

Arçelik klima arızaları ile de Kapo Klima Servisi olarak tüm iş günlerimizde ilgileniyoruz. Bizleri 0535 431 89 19 numaralı telefonumuzdan aramak koşulu ile arıza bildiriminizi her zaman yapabilirsiniz.

Arçelik Klima Gaz Dolumu

Klimaların gazları uzun süre gider kolay kolay gitmez fakat bazı durumlardan ötürü (gaz kaçağı yahut da gazın hızlı bitmesi gibi) klimanızın gazı bitebilir. Klimanızın gazının bitmesi durumunda Arçelik klima servisi olan Kapo Klima Servisi’ni arayarak kısa sürede uygun fiyata klimanızın gazını doldurtabilirsiniz.

Bizler 25 yıllık deneyimimiz ile sizlere sadece klima alanında hizmet vermiyoruz. Tüm markaların kombi bakımını, onarımını ve her türlü tamir işini de yapmaktayız. Üstelik bu işlemleri yaparken her zaman orijinal ürün kullanırız. Bunun yanı sıra firmamız havalandırma sistemleri ile de ilgilenmektedir. Havalandırma sisteminizin bakım ve onarım işlemleri içinde bize ulaşabilirsiniz.