Toshiba

Toshiba

Toshiba Klima Servisi olan Kapo Klima Servisi 25 yıllık iş deneyimi ile sizlere klimanız için gereken tüm hizmetleri (bakımı, onarımı, montaj,gaz dolumu vb.) İstanbul’un her bölgesinde sunmaktadır.

Toshiba Klima Bakımı ve Montaj

Toshiba klima servis olarak ilk görevimiz satın aldığınız klimanızın montaj işlemini gerçekleştirmektir. Montaj işleminden sonra klimanızın periyodik bakım sürecini hesaplayarak size gerekli zamanlamayı söyleriz. Buna göre siz ister üç ayda bir isterseniz de altı ayda bir klimanızın periyodik bakımını yaptırabilirsiniz.

Toshiba Klima Arıza

Klimanızın düzenli bakımına rağmen arızalanması durumunda Kapo Klima Servisi 0535 431 89 19 numaralı telefondan arayarak arıza bildirimi yapabilir kısa sürede klimanızın arızasının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Arıza durumunda kullanılan tüm teknik parçalar orijinal ürün olmakla birlikte garanti kapsamında yer alacaktır.

Toshiba Klima Gaz Dolumu

Klimanızın gaz kontrolünün de periyodik bakımda bakılması gerekmektedir. Toshiba klima servisi olarak klimanızın gazının bitmemesi için gaz kontrolünü yaparak gerekli durumlarda gaz dolumunu yaparak klimanızın daha uzun süre size hizmet vermesini sağlıyoruz.

Kapo Klima Servisi olarak sadece bu firmanın değil aklınıza gelebilecek birçok firmanın klima bakımını yetkili servis olarak yapmaktayız. Ayrıca firma olarak kombi arıza ve bakımı; havalandırma sistemleri bakım, onarım ve tamir işleri ile elektronik kartların bakım, arıza ve değişimlerini de yapmaktayız.