Alarko

Alarko

Alarko klima servisi olan Kapo Klima Servisi Levent’ten Tophane’ye Üsküdar’dan Kurtköy’e kadar İstanbul’un bir köşesinden diğer köşesine teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz klima bakım hizmeti ile ürünlerinizin ömrü uzayacak, enerjiden tasarruf edecek ve klima panellerinde biriken soğuk algınlığı bakterilerinden korunmuş olacaksınız.

Alarko Klima Montaj ve Periyodik Bakım

Alarko klima montaj ve periyodik bakımında da Alarko klima servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an hizmet sağlamaktadır. Klimanız kullanım alanına göre senede bir kere veya üç kere düzenli aralıklarla bakım yapılmalı. Eğer evinizde klima kullanıyorsanız klimanızın montaj tarihinden itibaren en az senede bir defa bakımını yaptırmanız gerekir. Klimanızı iş yerinde kullanıyorsanız daha sık kullanmanız sebebi ile senede iki defadan üç defaya kadar düzenli aralıklarla bakım yaptırmalısınız.

Klimanızın periyodik bakımı ile birlikte herhangi bir arıza ihtimalinin olup olmadığını, elektronik kartında herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenme şansı elde edersiniz. Klima ve kombilerde elektronik kartların zarar görmesi ya da yanması durumunda acilen değiştirilmelidir. Bizler Kapo Klima Servisi olarak hem kombinizin hem de klimanızın elektronik kartını orijinal ürünle değiştiriyoruz. Ayrıca her marka kombi ve klimanın tüm teknik servisini de sağlıyoruz. Ayrıca büyük iş yerlerinde, fabrikalarda ve AVM’lerde bulunan havalandırma sistemlerinin bakımları ile de ilgileniyoruz.

Alarko Klima Arıza ve Onarım

Alarko klima arıza durumunda da Alarko klima servisi olarak sizlere her türlü hizmeti sunmaktayız. Klimalarda çok sık arızalanma olmamakla birlikte bazen ufak çaplı arızalar sebebi ile klimanız yeterli soğutma işlemini görememektedir bu gibi durumlarda hemen bizlere ulaşıp klimanızın arızasının giderilmesini sağlayabilirsiniz. Uzman kadro ile yapılacak olan arıza giderimi sizlere hem hızlı hem de kaliteli sonuç verecektir.