Mitsubishi

Mitsubishi

Mitsubishi klima servisi olarak görev yapan Kapo Klima Servisi 25 yıldır müşterileri memnuniyetine önem vererek klima bakımı, montaj, onarımı, anakart değişimi, gaz dolumu alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Mobil teknik servis ekibimiz haftanın yedi günü İstanbul’un tüm ilçelerini sorunsuz hizmet anlayışı ile gezmektedir.

Mitsubishi klima montaj ve bakımında da Kapo Klima Servisine güvenebilir uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz. Klima montajında önemli noktalara dikkat edilmemesi durumunda daha sonra değişiklik yapmak isteyebilir fakat bunu da yapmaktan geri çekilmek durumunda kalabilirsiniz. Bu sebeple klimanızın montajını uzman kişilerce yaptırmak sizin için oldukça iyi olacaktır.

Klima bakımında ise Kapo Klima Servisi ile anlaşmanız durumunda tüm periyodik bakımınız için kendiniz zaman tutmak zorunda kalmaz firmamızdan düzenli bakım için hizmet isteyebilirsiniz.

Mitsubishi Klima Arıza

Mitshubishi klima arıza durumunda yahut da gaz dolumu konusunda sizlere hizmet sunmak Kapo Klima Servisi olarak bizler için onurdur. Bizler kalitemizi ve uygun fiyat anlayışımı bu şekilde sizlere kanıtlama şansı da elde etmiş oluruz.

Mitsubishi klima servisi olarak klima ve kombi alanında ev, ofis, mağaza vb. tüm yapılara hizmet veriyoruz:

  • Her marka klima ve kombilerin bakım, montaj ve onarımı,
  • AVM ve Büyük iş yerlerinde bulunan havalandırma sistemlerinin bakım ve onarımı,
  • Elektronik kart değişimi…