Beyoğlu

Anasayfa » Beyoğlu

Beyoğlu Klima Servisi olarak tam 25 yıldır size klima bakımı, montaj ve onarım ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Beyoğlu ilçesi İstanbul Avrupa yakasının en çok öğrenci ve turist yerleşim alanlarından biridir. Bu sebeple Beyoğlu gibi öğrenci ve turist odaklı bölgelerde ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek güvenilebilir  klima servisi bulmanız gerçekten zordur.. Lakin Kapo Klima Servisi Beyoğlu başta olmak üzere İstanbul’un tüm Anadolu yakası ve Avrupa yakasına gezgin mobil teknik servis ekibi ile ulaşıyor.

Kapo Klima Servisi Beyoğlu ilçesinde bulunan klimanızın montajından bakımına, periyodik bakımından arıza tespit ve onarımına kadar tüm klima teknik servis işlemleri ile ilgilenir. Üstelik Kapo klima servisi Beyoğlu ilçesinin turistik bir bölge olması sebebiyle sizden ekstra bir ücret talep etmez sadece klima servis ücreti ve eğer parça değişimi varsa kullanılan parçanın değişim ücretini talep eder. Ayrıca firmamız parça değişimlerinde her zaman %100 orijinal ürün kullanır. Kullandığı tüm parçalarda bu sebeple garanti kapsamında yer alır.

Beyoğlu Klima Servisi Fiyatları Ne Kadar?

Klima servisi Beyoğlu 2017 fiyatları diğer ilçelerin fiyatlandırmaları ile tamamen aynıdır. Bizler birçok servisin ve teknik servisin yaptığı gibi sizlere bölgesel fiyat vermeyiz. Sene içinde belirlenmiş olan fiyatların hiçbir zaman üzerine çıkmayız. Her zaman şeffaf ücretlendirme ile işlerimizi yaparız.

Genel Klima Arızaları ve Çözümleri

  • Klima çalışmıyor: Klimanıza enerji gidip gitmediğini kontrol etmelisiniz. Eğer enerji gitmesine rağmen klimanız çalışmıyorsa hemen servis desteği almalısınız.
  • Klima yeterince soğutmuyor: Klimanızın hava filtresinin temiz olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Düzenli olarak kullandığınız zamanlarda hava filtresini 15 gün ara ile temizlemelisiniz. Klimanızın hava filtresi temiz olmasına rağmen yeterince soğutmuyorsa teknik destek almalısınız.
  • Klima sesli çalışıyor: Klimanızın hava filtresi kirli olduğunda ses çıkarır bu sebeple bu gibi durumlarda ilk olarak hava filtresini kontrol etmelisiniz eğer hala ses çıkarıyorsa yardım almalısınız.
  • Klima su akıtıyor: Klimalar ısıtma aşamasında otomatik buz çözme işlemine girer ve bu gibi durumlarda bir miktar su akıntısı olabilir. Fakat bu durum süresi uzuyorsa klimanızı hemen kapatmalı ardından da servisi arayarak teknik servisten destek almalısınız.

Klimanızın ömrünü uzatmak için bu gibi basit işlemleri yaparak periyodik bakıma kadar klimanızla kendiniz ilgilenebilirsiniz.